Windows File Server Auditing Yazılımı

Netwrix File Server Auditing dosya sunucunu üzerinde olup biten herşeyi sizlere raporlamaktadır. Hangi kullanıcı, Hangi zaman diliminde, hangi dosya sunucunda, yaptı... Sildimi ? Okudumu ? Taşıdımı ? Ne isterseniz...


 

Dosya Analiz Raporları

Çok kullanılmış veri ve dosya sahipliği hakkında detaylı bilgi sunar. Veri kullanımını ve veri hacimlerini ortaya çıkarır ve eski veya çift dosyaları tanımlar.

 

Her Değişimi Anlama Kabiliyeti

Tüm windows tabanlı sunucular içerisinde Kim, Ne zaman, Nerede Ne değişikli yaptı bilgisini öncesi ve sonrası değerleri dahil olmak üzere detaylı raporlama sunmaktadır.

 

Erişim İzinleri ve İzin Değiştirme Girişimleri

Dosya sunucusu veya paylaşımlarınızdaki etkili dosya izinleri gösterir. Kullanıcı veya obje tarafından yapılan dosya erişim izinlerini raporlar. Barşarılı veya başarısız girişimleri gösterir.

 

Mevcut ve Geçmiş Yapılandırmaları Karşılaştırır

Dosya sunucunuz üzerinde dosya sistemi ve izinler için geçmişteki her hangi bir snapshot ile gücel mevcut durumu hızlı ve kolayca karşılaştırmanızı sağlar.

 

PCI, HIPAA, SOX, FISMA ve ISO uyumluluklar için File Server raporları

PCI DSS 3.0, HIPAA, SOX, FISMA/NIST800-53 ve ISO/IEC 27001. Gibi yasal uyumluluklar standartı için gerekli olan raporları oluşturmanızı sağlar

 

Agent veya Agentlı kullanım modu

Tüm raporlamalar için sisteminize agent kurulması gerekmemektedir. Dilerseniz basit raporlamalar için agent kulanmadan ürünü kullanabilirsiniz.

Örnek Raporlar

BtBroker Netwrix Türkiye Satış Temsilciliği
BtBroker Netwrix Türkiye Satış Temsilciliği

BtBroker Netwrix Türkiye Satış Temsilciliği
BtBroker Netwrix Türkiye Satış Temsilciliği
Detaylı bilgi ve Başvuru için lütfen bizimle iletişime geçin...
İletişim Formu