CinFikir dijital medya reklam web tasarım

Web Tasarım Hizmeti

İnternet dünyasında yenilikçi, genç, dinamik ve idealist bir ekibiz. Görsel açıdan büyüleyici, teknik açıdan ise günümüz web teknolojisine uygun, web2.0 teknolojisi ile işlevselliğe önem veren, günümüzün web standartlarını takip eden ve onları geliştiren projeler üretmekteyiz.


CinFikir dijital medya reklam web tasarım

 

Mobil Uyumlu Web Sitesi

Bir web sitesinin masaüstü sürümünün mobil bir cihazda görüntülenmesi kullanıcılara zorluk çıkarabilir. Çünkü, mobil uyumlu olmayan sürümü okuyabilmek için sıkıştırma veya yakınlaştırma yapılması gerekir. Bu da tüm siteye hakim olunamamasına neden olur. Web sitesi ziyaretçilerinize bu tatsız deneyimi yaşatmamız için tüm cihazlarda, o cihazın ekran boyutuna uygun olarak gösterilebilen ve özel olarak yazılan Responsive tasarımları kullanmanız gerekmektedir.

 

Butik E-Ticaret

Ülkemizde hızla yükselen bir grafiğe sahip olan E-Ticaret konusu, küçük ve orta ölçekli işletmelerin hızlı, etkin ve kullanımı kolay e-ticaret çözümleri arayışlarına yöneltmektedir. Bir e-ticaret sitesi, öncelikle satın alma isteği yaratarak, kullanıcı deneyiminin oluşturulmasını sağlayacak olan özgün tasarım ve sağlam bir altyapı ile hazırlanmalıdır. Ekibimiz, size özel olan en doğru e-ticaret projenizi anahtar teslim kullanımınıza sunmak için çalışmaktadır.

 

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya, firmalar açısından hedef kitleye doğrudan ulaşabilmek, potansiyel müşterilerden gelen yorumlar üzerine ürün ve hizmetin geliştirilmesinde rol oynamak ve düşük maliyetlerle tanıtım yapmak adına bulunmaz bir fırsattır. Firmanızın ürün ve hizmetleri hakkında sosyal medyada yer alan olumlu aksiyonlar ve geri bildirimler, marka gücünüzü ve firma itibarınızı aynı oranda arttıracaktır.

 
 

Sürekli Destek

Çalıştığınız firmadan alacağınız destek, bir web sitesinin olmazsa olmazdır. İhtiyaçlarınızın zamanında karşılanmadığı, ulaşmak istediğinizde karşınızda muhatap bulamadığımız yetersiz firma desteği, web sitenizin etkinliğini azaltacaktır. Web sitenizin tasarımı ne kadar güzel olursa olsun, alt yapısı güncellenmemiş ve eskimiş kurumsal bir web sitesi her anlamda firmanıza sorun yaratacaktır. En önemli noktalardan biri de, web sitenizde yer alan eksik/yanlış bilgiler kurumsal kimliğinize zarar vererek site ziyaretçilerinizin azalmasına yol açacaktır.

 

Gelişmiş Teknoloji

Size özel projelerimizi hazırlarken amacımız, görselliğin yanında sağlam bir altyapı kullanarak etkin ve geri dönüş oranı yüksek projeler inşa etmektir. Projenizin alt yapısının sürekli güncel kalması açısından, teknolojik gelişmeler yakından takip edilmekte ve tüm projelerimize adapte edilmektedir. Yazılım geliştirme ve uygulama süreçlerinde tüm isteklerinizin eksiksiz yerine getirilebilmesi için açık kaynak kodlu hazır yazılımları kullanmak yerine, kendi programcı ekibimiz görev başında bulunmaktadır.

 

Neden CinFikir?

Çünkü CinFikir; günümüz dünyasındaki sıradanlıklardan ve gereksiz standartlardan sıyrılarak projelerine sıra dışı yaklaşımlarla web ve reklam dünyasına da farklılığı ve yeniliği aşılamayı hedeflemektedir. Dünya değerlerinde olduğu gibi, internetin de sıradanlaşmaması için taşın altına herkesin elini koyması gerçeğini savunan bir misyona sahiptir. Bizim işimiz sadece istekleriniz doğrultusunda bir proje yönetmek değildir. Bizim işimiz; sizi en iyi şekilde temsil edecek, şık, dinamik, güncel, gerekli standartlara uygun ve kullanışlı eserler üretmektir.

Detaylı bilgi ve Başvuru için lütfen bizimle iletişime geçin...
İletişim Formu