Btbroker Autocad ürünleri

AutoCAD LT

Dünyanın lider 2B ve 3B tasarım programlarından AutoCAD® yazılımının sunduğu güçlü ve esnek özelliklerle çevrenizdeki dünyayı tasarlayın ve şekillendirin. Hayal edilip hemen her şeklin yaratılabildiği güçlü 3B araçlarla donatılmış AutoCAD, tasarım ile ilgili fikirlerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmaktadır.


Neden Orjinal Lisans Kullanmalıyız?

Hayal edilip hemen her şeklin yaratılabildiği güçlü 3B araçlarla donatılmış AutoCAD, tasarım ile ilgili fikirlerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmaktadır.

Tasarım ve dokümantasyon etkinliğini artıran yenilikler sunar ve tasarımları meslektaşlarınızla daha güvenli, doğru ve sorunsuz bir şekilde paylaşmanıza imkân verir.

Güçlü programlama araçları ve mevcut binlerce ek yazılımlar en üst düzeyde esneklik sağlar ve AutoCAD yazılımını özel ihtiyaçlarınıza uygun şekilde düzenlemenize yardımcı olur.

Btbroker microsoft ürünleri

Uygun maliyetli tasarım ve çizim araçları


Autodesk® AutoCAD LT® yazılımı ile hassas 2B tasarımlarınızı kolaylıkla düzenleyebilir ve tasarlayabilirsiniz. Uygun maliyeti ile hassas çizimleriniz için kullanabileceğiniz en iyi yazılımdır.

Uyumluluk:

AutoCAD LT yazılımı DWG teknolojisi ile maksimum veri uyumunu ve uygunluğunu desteklemektedir. Müşterileriniz ile veri alışverişini kolay ve doğru sağlamanızın yanında diğer Autodesk ürünleri ile tam uyumludur.

Güvenilirlik:

AutoCAD LT, dünyada milyonlarca profesyonel tarafından kullanılır ve 30 yıldan fazla bir süredir Autodesk teknolojisiyle tarafından desteklenmektedir.

Üretkenlik:

AutoCAD LT yazılımı, gelişmiş 2B çizim araçları ve özellikleri sayesinde tekrar eden işlerinizi zaman ve emek bakımından en aza indirmeye yardımcı olur ve sürekli olarak üretkenliği arttırmanıza olanak sağlar.

Belgeleyin:

Fikir ve tasarımlarınızı kapsamlı 2B çizim ve detaylandırma araçları ile özgün bir şekilde belgeleyin.

İş Birliği Yapın:

DWG™ formatında çalışmalarınızı kaydederek iş arkadaşlarınız ve müşterileriniz ile paylaşın.

 
Detaylı bilgi ve Başvuru için lütfen bizimle iletişime geçin...
İletişim Formu