IT Danışmanlık Hizmeti Nedir?

İngilizcede " Information Technologies Consulting " olarak adlandırılmakta olup Türkçede Bilgi Teknolojileri Danışmanlığı olarak da kullanılmaktadır. IT Danışmanlığı Hizmeti firmaların, organizasyonların, kurum ve kuruluşların hedef ve gelecekteki konumuna ulaşırken bilgi teknolojileri altyapısını çok daha aktif ve sürekli olarak kullanabilmeleri sağlamak.


IT yatırım ve stratejilerinin belirlenmesi, uygulanması ve yönetilmesine katkı sağlamak için Bilgi Teknolojileri dalında uzaman veya kurumsal firmaların bilgi ve birikiminden faydalanmak için almış olduğu hizmete IT Danışmanlık Hizmeti denmektedir.

BTB TEKNOLOJI, her biri alanında uzaman kadrosu ile siz değerli müşterilerimize MCITP (Microsoft Certified Information Technology Professional) , MCSE: S:M (Microsoft Certified System Engineer), MCDBA (Microsoft Certified Database Administrator) Sertifikalarına sahip Bilgisayar Mühendisliği, Sistem Mühendisliği, Sistem Destek Uzmanlığı gibi unvanlara sahip profesyonel personele sahiptir. Kaliteli hizmetin kaliteli personelden geçtiğine inancımızı ve çalışma arkadaşlarımızın yeterliliğini sizinle paylaşıyoruz. Bu konuda paylaşımımızın size değer katacağını düşünüyoruz...!

BTB Teknoloji, vermiş olduğu hizmet ve yönlendirmelerin, sonuçlarını takip ederek değişken ve gelişmekte olan yapılara en ideal çözüm ve uygulamalar sunmaktadır. Bu nedenle müşterilerimize sunduğumuz Danışmanlık hizmetimizin en iyi kalitede olması hedeflerimiz arasında ilk sırada gelmektedir.
 

IT Danışmanlığın diğer seçeneklerinden biri ise Altyapı danışmanlığı ile hedeflenen amaçtır

Şirketlerdeki bilgi sistemleri altyapısının düzgün ve gerektiği şekilde çalışmasını temin etmektir. Bu hedefe ulaşmak için, şirketin günlük ve gelecekteki olası bilgi sistemleri ihtiyaçları sürekli olarak takip edilerek, ortaya çıkması mümkün darboğazların önceden saptanması ve çözüme yönelik çeşitli önerilerin ortaya konulmasıyla
bilgi sistemlerinin şirketlere sağladığı verimliliğin sürekliliği sağlanır.

 
Detaylı bilgi ve Başvuru için lütfen bizimle iletişime geçin...
İletişim Formu