SharePoint Auditing Yazılımı

Netwrix Auditor SharePoint yazılımı, kurum ve kuruluşların riskini azaltmak, yasal uyumlukları sağlamak ve operasyonlarını optimize etmek için SharePoint ortamlarına tam görünürlük sağlar. Kullanıcı içeriği ve izinleri, izinyapılandırmaları ve katılımları, grup üyelikleri ve güvenlik politikalarını izler ve raporlar.


 

Komple Denetim Bilgisi

SharePoint yapınızın genelinde yapılan tüm değişiklikler hakkında detaylı bilgi sağlar. Her değişiklik mevcut ve geçmiş değerleri de dahil olmak üzere, yapılan ve tam olarak ne değişti, kim değiştirdi, kolaylıkla tespit edebilirsiniz.

 

Detaylı rapor ve göstergeler

Denetim raporlarını ihtiyaç duyan kişilere okunabilir formatta vermektedir. Önceden tanımlanmış raporlar ve gösterge panoları dahili filtreleme kullanarak ve sıralamaları özelleştirerek kolay kullanım sağlar. Export veya email şeçeneği ile abone olan kişilere bilgileri kolayca paylaşablir.

 

PCI, HIPAA, SOX, FISMA ve ISO uyumlulukları

PCI DSS 3.0, HIPAA, SOX, FISMA/NIST800-53 ve ISO/IEC 27001. Gibi yasal uyumluluklar standartı için gerekli olan raporları oluşturmanızı sağlar

 

Agent veya Agentlı kullanım modu

Tüm raporlamalar için sisteminize agent kurulması gerekmemektedir. Dilerseniz basit raporlamalar için agent kulanmadan ürünü kullanabilirsiniz.

Örnek Raporlar

BtBroker Netwrix Türkiye Satış Temsilciliği
BtBroker Netwrix Türkiye Satış Temsilciliği
BtBroker Netwrix Türkiye Satış Temsilciliği
Detaylı bilgi ve Başvuru için lütfen bizimle iletişime geçin...
İletişim Formu