SQL Server Auditing Yazılımı

Netwrix Auditor SQL Server yazılımı, SQL Server yapınızı izleyerek ve raporlayarak tam bir görüş sağlamaktadır. SQL Server üzerindeki objeler, izinler, roller, databaseler, tablolar saklama prosüdürleri ve bir çok işlemler hakkında bilgi vermektedir. SQL Server yapınızı güvenli ve sürdürülebilir olmasına yardımcı olmaktadır.


 

Her değişiklik hakkında detaylı bilgi

SQL Server ortamının genelinde yapılan tüm değişiklikler hakkında detaylı bilgi sağlar. Her değişiklik mevcut ve geçmiş değerleri de dahil olmak üzere, yapılan ve tam olarak ne değişti, kim değiştirdi, kolaylıkla tespit edebilirsiniz.

 

Kolay Okunan rapor ve göstergeler

Denetim raporlarını ihtiyaç duyan kişilere okunabilir formatta vermektedir. Önceden tanımlanmış raporlar ve gösterge panoları dahili filtreleme kullanarak ve sıralamaları özelleştirerek kolay kullanım sağlar. Export veya email şeçeneği ile abone olan kişilere bilgileri kolayca paylaşablir.

 

Rapor içerisinde arama

Database admin veya bir başkasının denetim raporları içerisinden kolayca arama yapabilmesi için gerekli izinleri sağlar. Fine-tune arama kriterleri sayesinde gerekli rapor gereksinimini ve olayların soruşturulmasını sağlayabilirsiniz.

 

PCI, HIPAA, SOX, FISMA ve ISO uyumlulukları

PCI DSS 3.0, HIPAA, SOX, FISMA/NIST800-53 ve ISO/IEC 27001. Gibi yasal uyumluluklar standartı için gerekli olan raporları oluşturmanızı sağlar

 

Agent veya Agentlı kullanım modu

Tüm raporlamalar için sisteminize agent kurulması gerekmemektedir. Dilerseniz basit raporlamalar için agent kulanmadan ürünü kullanabilirsiniz.

Örnek Raporlar

BtBroker Netwrix Türkiye Satış Temsilciliği
BtBroker Netwrix Türkiye Satış Temsilciliği
BtBroker Netwrix Türkiye Satış Temsilciliği
Detaylı bilgi ve Başvuru için lütfen bizimle iletişime geçin...
İletişim Formu