ESET ANTIVIRUS

ESET Yazılımları gelişmiş proaktif antivirus koruması sağlar. Ayrıca Eset bir çok alanda rakipsiz olarak tüm ödülleri toplamı. ve Dünya çapında en ünlü antivirüs markalarından birisi olmaktadır.


Eset Antivirüs'ün Özellikleri

NEDEN ESET

  •  Milyonlarca insanın ve işletmenin güvenini kazanmış lider koruma
  •  Herkesin kolaylıkla kullanabileceği ürünler
  •  Sorun yaşadığınızda yerel dilinizde destek alma imkânı
  •  Yurt içi ve yurt dışında sayısız ödül sahibi rakipsiz teknoloji
  •  Bilgi işlem altyapınızın aktif ve verimli çalışmasını sağlar
  •  26 yılın üzerinde benzersiz deneyim ve araştırma tecrübesi
  •  Proaktif yapısıyla oluşabilecek tehlikeleri önceden görmenizi sağlar

KURUMSAL ÜRÜNLER

ESET ENDPOINT PROTECTION STANDARD

ESET Endpoint Protection Standard ile bilgisayarlarınızı, akıllı telefonlarınızı, tabletlerinizi ve dosya sunucularınızı yeni tehditlere karşı koruyabilir ve ağınızı temiz tutabilirsiniz.

ESET ENDPOINT PROTECTION ADVANCED

ESET Endpoint Protection Standard’a ilave olarak, Web Kontrolü, Güvenlik Duvarı ve Anti-Spam filtresi ile şirket ağı ve mobil iş gücünüz için ek koruma katmanları sağlamaktadır.

ESET SECURE BUSINESS

Sunucu düzeyindeki e-postalarınız da dâhil laptoplarınızı, mobil cihazlarınızı ve dosya sistemlerinizi kötü amaçları yazılımlara karşı zarar görmeden temizlemenize olanak sağlar.

ESET SECURE ENTERPRISE

Kendi İnternet ağ geçidi sunucunuzu HTTP ve FTP iletişimlerinizi korumak için kullanıyorsanız bu seçenek tam size göre demektir. Sunucularınızda maksimum koruma sağlamak için Eset Secure Enterprise sürümünü denemelisiniz.

BİREYSEL ÜRÜNLER

ESET SMART SECURİTY

Çok katmanlı Internet Güvenliği ile dijital seyahatlerinizin keyfini gönül rahatlığıyla çıkarmanızı sağlar. Yeni Botnet Korumasına sahip Anti virüs ve Anti-Theft özellikli kötü amaçlı yazılımlardan koruma çözümümüze güvenin.

ESET INTERNET SECURİTY

ESET'in kendini kanıtlamış anti-malware özelliğinin yanında, başkalarının kameranıza ulaşmasını engelleyen Webcam Koruması ve router'ınızı izleyebilmenizi sağlayan Ev Ağı Koruması ile birlikte gelen yepyeni ESET Internet Security sürümünü kullanın.

ESET NOD32 ANTİVİRUS

ESET'in efsanevi zararlı yazılım tespit kabiliyeti ve en belirgin özelliği olan düşük sistem kullanımı ve script tabanlı saldırılara karşı koruma dâhil birçok geliştirmeye sahip ESET NOD32 Antivirus'ün son sürümünü kullanın.

Detaylı bilgi ve Başvuru için lütfen bizimle iletişime geçin...
İletişim Formu