EMC Auditing Yazılımı

Netwrix Auditor EMC yazılımı ile herşey yolunda. EMC storage yapınız için tam bir görünürlük sağlar. Dosyalar, klasörler, paylaşımlar ve izinler hakkındaki değişiklikleri ve başarılı veya başarısız erişim girişimlerini derin kavrama yeteneği ile detaylı raporlar.


 

Dosya Analiz Raporları

Eylemler hakkında detaylı bilgi sağlar. Data sahipliği, veri kullanımı, veri hacimlerini raporlar, eski ve çift dosyaları tanımlar.

 

Her Değişiklik İçin Tam görüş

EMC dosyları üzerinde kimin , ne zaman, nerede ve ne değiştirdiği gibi okunabilir detaylı bilgi sunar.

 

İzinler ve Erişimler

EMC storage üzerindeki veri güvenliğinin sağlanmasına yardımcı olur. Başarılı veya başarız dosya erişim ve değişiklikleri hakkında detaylı rapor sunmaktadır.

 

Detaylı rapor ve göstergeler

Denetim raporlarını ihtiyaç duyan kişilere okunabilir formatta vermektedir. Önceden tanımlanmış raporlar ve gösterge panoları dahili filtreleme kullanarak ve sıralamaları özelleştirerek kolay kullanım sağlar. Export veya email şeçeneği ile abone olan kişilere bilgileri kolayca paylaşablir.

 

PCI, HIPAA, SOX, FISMA ve ISO uyumlulukları

PCI DSS 3.0, HIPAA, SOX, FISMA/NIST800-53 ve ISO/IEC 27001. Gibi yasal uyumluluklar standartı için gerekli olan raporları oluşturmanızı sağlar

 

Agent veya Agentlı kullanım modu

Tüm raporlamalar için sisteminize agent kurulması gerekmemektedir. Dilerseniz basit raporlamalar için agent kulanmadan ürünü kullanabilirsiniz.

Örnek Raporlar

BtBroker Netwrix Türkiye Satış Temsilciliği
BtBroker Netwrix Türkiye Satış Temsilciliği

BtBroker Netwrix Türkiye Satış Temsilciliği
BtBroker Netwrix Türkiye Satış Temsilciliği
Detaylı bilgi ve Başvuru için lütfen bizimle iletişime geçin...
İletişim Formu